Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Legalizacija, usvajanje i odgajanje dece, gej partneri...

Moderatori: Stripi, Moderators

da li bi voleli da imate decu ?

vec imam :mazi:
12
4%
voleo/la bih :love:
166
58%
mozda, kada bi se promenila drustvena klima :molise:
16
6%
da, ali ne znam kako :puzzle:
23
8%
ne znam :neznam:
21
7%
nisam dosad razmisljao o tome :misli:
6
2%
odrekao/la sam se tih zelja jer sam gay :saksofon:
11
4%
ne, nikad i ni pod kojim uslovima :vatrica:
31
11%
Tacno znam kako bi bilo:
Galateja bi (potencijalni partner u roditeljstvu) ih animirala, pevala, igrala sa njima, skakutala, ludirala se bas kao da je i sama dete, što i jeste, bila bi tek treće dete, dok bih ja lepila utičnice, sklanjala sitne predmete, proveravala ringle, sklanjala stakleni stolić levo, desno, zaključavala lekove, noževe i sve oštre predmete, kupovala isključivo čarapice sa gumom protiv klizanja,zatvarala wc šolju da ne upadnu u nju, ....ustvari mi ne bismo ni imali oštre predmete ni lekove ni stolić stakleni, ni struju jer sam ja jedan odvratni odgovorni control freak i paranoik da bi ta deca izrasla u prestrašena bića sa svim mogućim fobijama ovoga sveta.
Eto, vidiš Alexandermagic i sam da nije lako biti control freak.
Kad sam još čuvala prvog bratanca trčala sam maratone i sprintove oko njega do njegove pete godine, da ne padne, da se ne ubode, ogrebe, poseče, itd, mislila sam da ću se razboleti od tolike brige. Smejali su mi se ukućani. I nisam se uopšte promenila.
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
blago off: Prvobitno nisam bio dobar u cuvanju dece, pa onda jesam pa sad opet nisam. :ozbiljan: Otimam im igracke, jer hocu ja da se igram.

Imam bebu Milanhea. :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By Kiborg
Malo mi se razmišljanja na ovu temu menjaju s vremenom, čas oću, čas neću, ali evo u poslednje vreme kad vidim ko se sve razmnožava prosto mi žao da propadne ovakva superiorna genetika :alexis:
By roady.gold
Kiborg napisao:Malo mi se razmišljanja na ovu temu menjaju s vremenom, čas oću, čas neću, ali evo u poslednje vreme kad vidim ko se sve razmnožava prosto mi žao da propadne ovakva superiorna genetika :alexis:
iz slicnih razloga se i ja osecam ponekad krivim sto ne zelim decu. nista mi ne fali, nemam nikakvih genetskih boljki i bolesti. steta da propadne takav primerak ljudske vrste :P ali onda malo bolje razmislim i shvatim da me boli ona stvar za ljudski rod (ne bas skroz, ali u velikoj meri). ionako nas vec ima previse.
Moja sestra koja izgleda kao moja blizankica samo u mini varijanti ( love my sister <3) ima dvoje nećaka koji izgledaju točno kao mi, od boje kose do očiju, ukratko svega.. tako da su to i moja djeca, moj genetski kod .....a ovako, volim se kao teta družit s njima, da odemo nekud skupa i tako , ali općenito nikada ne bih mogla baš s djetetom na duže staze jer nemam živaca ni strpljenja i šta da kažem, nemam te instinkte ali uopće :D, dijete bi umrlo pored mene, bojim se ... nekako da moja buduća partnerica želi roditi, ne znam što bih si mislila na to uopće ali baš mi i ne bi bilo pretjerano drago , jer ja baš i nemam živaca za dijete pored sebe, kažem ovako po malo da- na par sati jednom mjesečno , ali da su stalno pored mene - ne.
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2787971#p2787971]Markiza napisao:[/url]Eto, vidiš Alexandermagic i sam da nije lako biti control freak.
Kad sam još čuvala prvog bratanca trčala sam maratone i sprintove oko njega do njegove pete godine, da ne padne, da se ne ubode, ogrebe, poseče, itd, mislila sam da ću se razboleti od tolike brige. Smejali su mi se ukućani. I nisam se uopšte promenila.

I dalje sam ista. Bih volela da ih imam ali apsolutno nemam uslova.Finansijskih pre svega. Inače, mladji bratanac, 3 i po, zalepio sebi žvaku za kosu,i to gde ima najmanje kose. Kosa mu je inače slaba, vrlo je malo ima. I kako nemaju šta da mu ošišaju, vodaju ga tako sa tom žvakom u kosi danima dok mu ne poraste bar malo pa da ga ošišaju. A s obzirom na tempo kojim mu raste, ošišaće ga dogodine u ovo vreme.
Glasao sam NE (ono poljednje ne). Nikad nisam bio roditeljski tip premda mi cesto kazu da znam sa djecom, i pored toga trecinu zivota radim sa njima. Nemam nekog odredjenog razloga zasto ne zelim djecu, jednostavno je tako. :blabla:
Jedino da uđem u vezu s partnerom koji već ima (odraslo) dijete. But still da ne pada na mene da moram to dijete odgajati.

:lol:

Inače ne. Nije mi ta ideja uopće zanimljiva u bilo kojem pogledu.
Korisnikov avatar
By gossip
ne,ali sestra ce da mi uvaljuje svoje dete na cuvanje (zajedno sa najboljom drugaricom) pa nije kao da imam izbora :D
By zphibrid
Prvo bih voleo da imam muža i da ludujem, ludujem a onda da imam dete sa ženskom osobom jer me strah sa muškom.
simpaticni su klinci ali tudji da se podeli osmeh s njima nasali pomiluje po glavi, no sto se moje dece tice mislim da nemam kapacitet roditelja i autoritet, a tek sta bi me u pubertetu snaslo bolje da ne znam :usamljen:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
živo me zanima na čemu/kome sam bila kad sam ovde odgovorila da
a sa druge strane amnezija je blaženstvo i ne pada mi na pamet da listam postove

uglavnom ne
ali azil može šes komada
Korisnikov avatar
By sallys
pa ne...
mogu da budem tedka, ali keva nikad
Korisnikov avatar
By gossip
Bicu kum detetu najboljoj drugarici i jos sam dao ime detetu (Djrodje) i ucestvovacu u njegovom odrastanju i to je dovoljno, sam da se reprodukujem nemam zelje.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!